Edukacija za instruktore pilatesa Rijeka
Naša edukacija za instruktore pilatesa u Rijeci namijenjena je svima koji žele učiti pilates na dubljoj razini — bilo da žele postati certificirani instruktor pilatesa ili dodatno unaprijediti vlastitu praksu.
Edukaciju u Rijeci provodimo od 2023. godine.
Program je odobren od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih, uz upis u e-radnu knjižicu.
Službeni naziv programa glasi: Program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije instruktor pilatesa.
Nastava u Rijeci održava se vikendima, što omogućuje jednostavno usklađivanje s poslovnim i privatnim obavezama. Program kombinira praktičan rad, teorijska predavanja i mentorsku podršku.
Ponosni smo na generacije instruktora koji su svoje prve profesionalne korake započeli upravo kroz našu edukaciju u Rijeci, a danas samostalno vode grupe i pilates centre.
Pridruži nam se i započni svoje profesionalno putovanje kroz pilates – upisi u Rijeci su u tijeku.
Naša voditeljica
Voditeljica edukacije u Rijeci je prof. kinezilogije Martina Valjan. Martina je iskusna edukatorica s dugogodišnjim iskustvom u pilates i reformer praksi i podučavanju.
Pratit će vas kroz proces učenja, pružiti jasne smjernice, podršku i znanje. Ako tek započinjete put instruktora ili želite podići svoje postojeće znanje na višu razinu, ona će vas stručno i sigurno voditi prema vašem cilju.

Martina Valjan
prof. kineziologije
Studio One – joga, pilates, grupe i edukacije